Publications Office of the EU
Biroja telpu uzkopšanas pakalpojumi Leszno rajonā, ceļu rajonā Kąkolewo, Road District in Śmigiel, Road District in Górka ar kopējo platību 692,93 m² - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Biroja telpu uzkopšanas pakalpojumi Leszno rajonā, ceļu rajonā Kąkolewo, Road District in Śmigiel, Road District in Górka ar kopējo platību 692,93 m²

  • Publicēts
    04/04/2024
  • Termiņš
    10/05/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/05/2024
  • Piešķirts
    13/06/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
175,915.69 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
O/PO.D-3.2421.4.2024
Apraksts

Biroja telpu uzkopšanas pakalpojumi: Leszno rajons, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno — ar platību 265,53 m², Road District Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo — ar platību 179,00 m², Road District Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel — ar telpas platību — 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63–740 Kobylin ar telpas platību — 121,50 m². Tīrīšanas pakalpojumi, kas ietver putekļu sūknēšanu, dažādu virsmu mazgāšanu ar tīrīšanas līdzekļu ielikšanu sanitārajās telpās un logu mazgāšanu reizi sešos mēnešos.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://gddkia.eb2b.com.pl
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/05/2024 10:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
175,915.69 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Pasta adrese:
Pilsēta: Konin
Pasta indekss: 62-510
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.