Publications Office of the EU
Grus piegādes Kindas pašvaldībai reģioni - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Grus piegādes Kindas pašvaldībai reģioni

  • Publicēts
    26/12/2023
  • Termiņš
    22/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/01/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Kinda kommun
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
14212110 Oļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
23/79
Apraksts

Kindas pašvaldība aicina piedalīties konkursā par grants piegādi.
reģioni

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4948&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4948&GoTo=Tender
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/01/2024 00:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
5,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.