Publications Office of the EU
Servera HW uzturēšana Vecās sistēmas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Servera HW uzturēšana Vecās sistēmas

  • Piešķirts
    29/05/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ÖBB-Business Competence Center GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT130 Wien
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72514000 Datoriekārtu vadības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
600,330.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Provia ID 11390 - Server HW Wartung Altsysteme
Apraksts

ÖBB Business Competence Center GmbH serveriem, uz kuriem vairs neattiecas standarta garantija vai pasūtītā HW apkope, iegādājoties serveri (parasti 5 gadus pēc nodošanas ekspluatācijā), ir nepieciešams apkopes līgums no 01.04.2024., lai kļūdas gadījumā piekļūtu ražotājam vai sertificētam servisa partnerim kā apkopes partnerim, kas nodrošina ātru piekļuvi rezerves daļām un speciālistiem iespējamo problēmu analīzei un veic nepieciešamo remontu/rezerves daļu nomaiņu.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
600,330.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: EDV - Design Informationstechnologie GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Wien
Pasta indekss: 1210
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.