Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Sofija: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts

  • Piešķirts
    03/01/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Българска народна банка
Izpildes vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,800,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,800,000.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Изпълнението на обществената поръчка включва:
1. Абонаментна поддръжка на програмен продукт „СОФИ-БНБ“, (подробно описана в Приложение № 1 „Техническа спецификация за абонаментна поддръжка и развитие на програмен продукт „СОФИ-БНБ“);
2. Услуги за развитие на програмен продукт „СОФИ-БНБ“ — анализ, разработване и внедряване на допълнителна функционалност, съгласно т. 5 „Извършване на дейности по анализ, разработване и внедряване на допълнителна функционалност при поискване от страна на БНБ“ от Приложение № 1;
3. Безплатна гаранционна поддръжка на всяка допълнителна функционалност по чл. 1, т. 2 от проекта на договор, която се осъществява при условията и сроковете, посочени в него;
4. Към абонаментната поддръжка по т. 1 се включва и всяка допълнителна функционалност, възложена по силата на договора за обществена поръчка, след изтичане на съответния срок на гаранционна поддръжка. Договорът се сключва за срок от 4 години.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,800,000.00
Līguma galīgā vērtība
1,800,000.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: „Борика — Банксервиз“ АД
Pasta adrese: бул. „Цариградско шосе“ № 117
Pilsēta: София
Pasta indekss: 1000
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.