Publications Office of the EU
Portugāle-Angra do Heroísmo: Medicīnā izmantojamās gāzes - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Angra do Heroísmo: Medicīnā izmantojamās gāzes

  • Publicēts
    10/03/2023
  • Termiņš
    05/04/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/04/2023
  • Piešķirts
    19/04/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Izpildes vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
24111500 Medicīnā izmantojamās gāzes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
527,502.14 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
527,501.18 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
21/0001/2023
Apraksts

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Nacionālais reģistrācijas numurs: 512105030
Pasta adrese: Canada do Breado
Pilsēta: Angra do Heroísmo
NUTS kods PT200
Pasta indekss: 9700-049
Valsts: PRT
Kontaktpersona: Aida Bettencourt
Galvenā adrese: www.hseit.pt
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/04/2023 10:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
527,502.14 EUR
Līguma galīgā vērtība
527,501.18 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Pasta adrese: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Pilsēta: Algés
Pasta indekss: 1495-131
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.