Publications Office of the EU
Čehija-Prāga: Mākslīgās locītavas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Čehija-Prāga: Mākslīgās locītavas

  • Publicēts
    26/12/2023
  • Termiņš
    22/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/01/2024
  • Piešķirts
    22/04/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice v Motole
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141750 Mākslīgās locītavas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,806,278.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,806,278.00 CZK
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2314800AA
Apraksts

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky náhrad loketních kloubů určených pro pacienty se zánětlivou, posttraumatickou nebo degenerativní destrukcí loketního kloubu pro I. ortopedickou kliniku 1. LF UK a FN Motol. Dále je součástí předmětu plnění bezplatná výpůjčka rotačního instrumentária s možností motorového pohonu, a to v rozsahu dle přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Seznam zboží s jednotkovými cenami a přílohy č. 2 Kupní smlouvy – Smlouva o výpůjčce.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Fakultní nemocnice v Motole
Nacionālais reģistrācijas numurs: 00064203
Pasta adrese: V úvalu 84/1
Pilsēta: Praha - Motol
NUTS kods CZ010
Pasta indekss: 15006
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Bc. Anna Navrátilová
Galvenā adrese: http://www.fnmotol.cz
Elektroniski:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/01/2024 10:05
CPV kods

33141750 - Mākslīgās locītavas

33183000 - Ortopēdiskās palīgierīces

33180000 - Funkcionāls atbalsts

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.