Publications Office of the EU
Francija-Belfort: Ar īpašu materiālu pārklāti ceļu būves materiāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Belfort: Ar īpašu materiālu pārklāti ceļu būves materiāli

  • Publicēts
    13/10/2016
  • Termiņš
    16/11/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/11/2016
  • Piešķirts
    09/02/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Département du territoire de Belfort
Izpildes vieta
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
44113310 Ar īpašu materiālu pārklāti ceļu būves materiāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,971,474.27 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
16000219-16000220
Apraksts

Accord-cadre passé sous la forme d'un appel d'offres ouvert pour les travaux de revêtements routiers. Accord-cadre à bons de commande avec minimum et maximum et un opérateur économique pour chacun des lots. Accord-cadre comprenant 2 lots:
— lot 1: fabrication, transport et mise en œuvre de matériaux enrobés sur les routes départementales du territoire de Belfort,
— lot 2: analyse, évacuation et stockage de matériaux pollués aux HAP.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Conseil général du territoire de Belfort
Pasta adrese: DGA des services techniques — de l'aménagement et du développement territorial — direction des routes — de la mobilité et des réseaux — 6 place de la Révolution Française
Pilsēta: Belfort
NUTS kods FR434
Pasta indekss: 90000
Valsts: FRA
Kontaktpersona: M. le directeur des routes, de la mobilité et des réseaux
Galvenā adrese: http://www.territoiredebelfort.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/11/2016 14:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.