Publications Office of the EU
Rumānija-Bukareste: Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Bukareste: Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi

  • Piešķirts
    24/09/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Institutul Național de Endocrinologie „C.I. Parhon”
Izpildes vieta
NUTS code: RO România
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
75,630.26
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
73,800.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Contract de furnizare antiseptic pentru dezinfectia tegumentelor – lifo-scrub, in cantitate de 1 800 litri, la un pret unitar de 41,00.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
75,630.26
Līguma galīgā vērtība
73,800.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Blue Office Trading
Pasta adrese: Str. Tutunari nr. 15, sector 5
Pilsēta: București
Pasta indekss: 052083
Valsts: ROU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.