Publications Office of the EU
Francija-Angers: Vārtu uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Angers: Vārtu uzstādīšana

  • Publicēts
    13/08/2015
  • Termiņš
    24/09/2015
  • Piešķirts
    18/11/2015
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CHU d'Angers
Izpildes vieta
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45421148 Vārtu uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
ASTI2015AOmaintenancePortes
Apraksts

Le présent appel d'offres ouvert est soumis aux dispositions des articles 33, et 57 à 59 du code des marchés publics. Les prestations feront l'objet d'un marché à bons de commande passé en application de l'article 77 du code des marchés publics, avec montant minimum HT et sans montant maximum (HT). La consultation est composée de 2 lots .Les marchés sont conclus:
— pour le lot 1 «portes automatiques», à compter du 2.1.2016 ou à compter de la date de notification si celle-ci est postérieure pour une période de 12 mois,
— pour le lot 2 «portails automatisés et portes sectionnelles», à compter de la date de notification pour une période de 12 mois.
Ces périodes sont reconductibles tacitement deux fois pour une période de 12 mois et 1 fois pour une dernière période allant jusqu'au 30.9.2019. En tout état de cause, les marchés prendront fin au 30.9.2019 (période de reconduction comprise).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Soit être adressées par pli recommandé avec accusé de réception à l'adresse ci-dessous — soit être transmises par voie électronique via le site https://www.achats-hopitaux.com — soit être déposées au
Pasta adrese: 4 rue Larrey
Pilsēta: Angers Cedex 9
Pasta indekss: 49933
Kontaktpersona: CHU Angers. Direction des travaux et des logistiques techniques
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.