Publications Office of the EU
Vācija-Brunsvika: Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Brunsvika: Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai

  • Publicēts
    11/08/2018
  • Termiņš
    20/09/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/09/2018
  • Piešķirts
    13/11/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Braunschweig
Izpildes vieta
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34115200 Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
264,243.80 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2018/S 154-352814
Apraksts

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stadt Braunschweig
Pilsēta: Braunschweig
NUTS kods DE911
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Galvenā adrese: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Elektroniski:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/09/2018 08:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.