Publications Office of the EU
Grieķija-Acharnes: Reaģenti asins grupas noteikšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Acharnes: Reaģenti asins grupas noteikšanai

  • Publicēts
    21/02/2018
  • Termiņš
    29/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/04/2018
  • Piešķirts
    21/11/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Izpildes vieta
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696100 Reaģenti asins grupas noteikšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
997,068.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
942,889.21 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
02/18
Apraksts

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/04/2018 12:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.