Publications Office of the EU
Francija-Paris La Défense: Mākslinieciskie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Paris La Défense: Mākslinieciskie pakalpojumi

  • Publicēts
    24/11/2017
  • Termiņš
    08/01/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/01/2018
  • Piešķirts
    20/02/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
e.p.g.d
Izpildes vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
92312000 Mākslinieciskie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
55,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2017-53
Apraksts

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: EPGD
Pasta adrese: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Pilsēta: La Défense Cedex
NUTS kods FR105
Pasta indekss: 92095
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.ladefense.fr/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/01/2018 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
55,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Société Molle
Pasta adrese: 33 rue de Crussol
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75011
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Supporter l'Art
Pasta adrese: 107 avenue Simon Bolivar
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75019
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Jigsaw
Pasta adrese: 41 bis boulevard Voltaire
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75011
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.