Publications Office of the EU
Ēku tīrīšana uz BSR īpašumiem - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ēku tīrīšana uz BSR īpašumiem

  • Publicēts
    07/05/2024
  • Termiņš
    13/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/06/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
1000003351
Apraksts

Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) reklamētā pakalpojuma mērķis ir veikt ēkas tīrīšanu divās daļās, kuru platība ir aptuveni 23,500 m². Apkopes tīrīšana ietver dažādu netīrumu aizvākšanu uz dažādām grīdas un sienu virsmām, mēbelēm un iekārtām, kā arī visu veidu stiklojumu uz pašām īpašībām. Turklāt papildpakalpojumi tiek pasūtīti pamatlīguma veidā, kas jāsniedz attiecīgajā līguma daļā. Īpašo papildpakalpojumu nodošanu ekspluatācijā, piemēram, pamata uzkopšanas un fakultatīvo pagaidu papildpakalpojumu veidā, KG veic ar attiecīgu rakstisku vai tekstu veidotu izguvi. Sīkāku informāciju par pakalpojumu sniegšanu skatīt konkursa specifikāciju C daļā “Piedāvājuma specifikācijas”, tostarp pielikumos.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/06/2024 10:05
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.