Publications Office of the EU
Slovākija-Bratislava: Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Slovākija-Bratislava: Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi

  • Publicēts
    23/01/2023
  • Termiņš
    20/04/2023
  • Piešķirts
    03/07/2024
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
MH Teplárenský holding, a.s.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45251220 Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
29,179,736.80 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
VS ZIL 7
Apraksts

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
29,179,736.80 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PPA CONTROLL, a.s.
Pasta adrese:
Pilsēta: Bratislava
Pasta indekss: 83000
Valsts:
Oficiālais nosaukums: innogy Energo, s.r.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 10800
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.