Publications Office of the EU
Polija-Poznań: Mazgāšanas šķīdumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Poznań: Mazgāšanas šķīdumi

  • Publicēts
    07/02/2022
  • Termiņš
    04/03/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/03/2022
  • Piešķirts
    01/04/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39831000 Mazgāšanas šķīdumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
245,719.48 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP/04/22
Apraksts

Dostawa środków czystości dla Działu Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej do Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu ( typu : środki piorące, artykuły AGD ) - 3 pakiety.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/skp_ump
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/03/2022 09:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.