Publications Office of the EU
Šasijas, virsbūves un ugunsdzēsēju brigādes tehniskā iekraušana ugunsdzēsības grupas transportlīdzekļa HLF 20 iegādei saskaņā ar DIN 14530-27 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Šasijas, virsbūves un ugunsdzēsēju brigādes tehniskā iekraušana ugunsdzēsības grupas transportlīdzekļa HLF 20 iegādei saskaņā ar DIN 14530-27

  • Termiņš
    07/04/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/04/2026
  • Publicēts
    24/04/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE148 Ravensburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
AV273767-EU
Apraksts

Šasijas, virsbūves un iekraušanas piegāde

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/04/2026 10:30
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.