Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

  • Publicēts
    24/06/2015
  • Termiņš
    31/07/2015
  • Piešķirts
    04/08/2015
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
183,915.83 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
193,514.40 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
MSB/PN/52/06/2015
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
183,915.83 PLN
Līguma galīgā vērtība
193,514.40 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Beryl Med Ltd
Pasta adrese: 1st Floor, 26 Fouberts Place, ul. Sadowa 14
Pilsēta: Londyn, Anglia, Józefów
Pasta indekss: W1F 7PP, 05-410
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.