Publications Office of the EU
Portugāle-Coimbra: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Coimbra: Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    22/04/2022
  • Termiņš
    18/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/05/2022
  • Piešķirts
    11/07/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Instituto Politécnico de Coimbra
Izpildes vieta
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
154,200.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CP_03_IPC_2022
Apraksts

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Instituto Politécnico de Coimbra
Nacionālais reģistrācijas numurs: 600027350
Pasta adrese: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Pilsēta: Coimbra
NUTS kods PT16E
Pasta indekss: 3045-093
Valsts: PRT
Galvenā adrese: www.ipc.pt
Elektroniski:
www.anogov.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/05/2022 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
154,200.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Lisboa
Pasta indekss:
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.