Publications Office of the EU
Spānija-Valensija: Gāzeļļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valensija: Gāzeļļas

  • Publicēts
    12/04/2022
  • Termiņš
    09/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/05/2022
  • Piešķirts
    30/08/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Izpildes vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09134000 Gāzeļļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
396,694.20 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
198,347.10 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
04101/2021/240-su
Apraksts

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nacionālais reģistrācijas numurs: P4625200C
Pasta adrese: Plaça de l'Ajuntament, 1
Pilsēta: València
NUTS kods ES523
Pasta indekss: 46002
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Galvenā adrese: http://www.valencia.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/05/2022 09:30
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
396,694.20 EUR
Līguma galīgā vērtība
198,347.10 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Pasta adrese: Méndez Álvaro, 44
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss: 28045
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.