Publications Office of the EU
Norvēģija-Ålesund: Raktuvju un karjeru izstrādes saistītie produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Ålesund: Raktuvju un karjeru izstrādes saistītie produkti

  • Publicēts
    08/11/2014
  • Termiņš
    18/12/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/12/2014
  • Piešķirts
    27/02/2015
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ålesund kommune
Izpildes vieta
NUTS code: NO0A3 Møre og Romsdal
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
14500000 Raktuvju un karjeru izstrādes saistītie produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,253,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
14/6843
Apraksts

The aim of the contract is to cover the contracting authority's need for the procurement of a mobile multi-crushing plant in accordance with the specifications. The plant shall consist of the following machines:
a) One rough crusher with magnet separator
b) One self-propelled mobile sorting plant
c) One hook lift assembled on a vortex separator.
All the machines shall be operable via wireless remote control.
The Contracting Authority uses Visma TendSign for this tendering process. To register your interest in this tender contest and get access to the documents, you should copy and paste the link in your web browser.
https://tendsign.no/doc.aspx?ID=66045
All tenders must be delivered electronically via Visma, visma.no/tendsign within the tender deadline. If the tenderer is not a Visma user or has any questions related to functionality of the system (such as how to quote), please contact Visma Support on Tel. +47 40006814 or by e-mail to: support.tendsign@visma.no
It is recommended that the tender is submitted well before the deadline expires. In the event that additional information from the Contracting Authority leads to you wanting to revise your tender before the tender deadline expires, you can go in and open the tender, make changes and resubmit right up until the tender deadline expires. The last received tender is regarded as the tender of record.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/12/2014 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.