Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Ģenerāluzņēmējs Jauna biroju ēka Linden - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

ex post: enercity Netz GmbH: Ģenerāluzņēmējs Jauna biroju ēka Linden

  • Publicēts
    23/09/2024
  • Termiņš
    02/10/2024
  • Piešķirts
    30/01/2026
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
enercity Netz GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
38,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
4/24
Apraksts

Esošas ēkas daļēja nojaukšana un jaunas biroju ēkas ar tehnisko aprīkojumu būvniecība vienā un tajā pašā vietā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
38,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ed. Züblin AG
Pasta adrese:
Pilsēta: Hannover
Pasta indekss: 30163
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Pasta adrese:
Pilsēta: Hannover
Pasta indekss: 30171
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.