Publications Office of the EU
SK-Bratislava: Datoru iekārtas un piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Bratislava: Datoru iekārtas un piederumi

  • Publicēts
    12/03/2011
  • Termiņš
    21/04/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/04/2011
  • Piešķirts
    05/08/2011
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,650,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,650,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
9
Piedāvājuma atsauces numurs
VS 05/2011
Apraksts

Výpočtová technika - počítačové zostavy, komponenty na PC, monitory, tlačiarne, dataprojektory, notebooky, servery, pasívne sieťové prvky, aktívne sieťové prvky.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/04/2011 13:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.