Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Viesnīcu izmitināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Polija-Varšava: Viesnīcu izmitināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    04/09/2015
  • Termiņš
    17/09/2015
  • Piešķirts
    19/10/2015
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55110000 Viesnīcu izmitināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
56,186.34 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
65,000.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
MCPS.ZP/TŻ/351-22/2015/U
Apraksts

Līguma priekšmets ir konferences organizēšana: “Sociālās palīdzības nozīme Mazovijas vojevodistes sociālās politikas stratēģijas uzdevumu īstenošanā”, ko organizēja departaments Sociālie pētījumi — Mazovijas Sociālās politikas centra Sociālās integrācijas novērošanas centrs.
Konferences mērķis ir iepazīstināt ar sociālās palīdzības nozīmi Mazovijas reģionālās sociālās politikas stratēģijā 2014.–2020. gadam noteikto uzdevumu īstenošanā.
Dalībnieku skaits: ne vairāk kā 130 personas, ieskaitot 80 nakšņošanu. Līgumslēdzēja iestāde garantē vismaz 110 personu dalību, no kurām 70 ir nakts laikā.
Mērķgrupa: sociālās palīdzības un sociālās iekļaušanas institūciju sociālie darbinieki, kas veic aktīvas iekļaušanas darbības, vietējo pašvaldību un valsts pārvaldes iestāžu darbinieki, kas uzrauga sociālo palīdzību un integrācijas iestādes, veicot savus uzdevumus no Mazovijas vojevodistes.
Konferences materiālā darbības joma:
Stratēģiskā plānošana sociālo pakalpojumu jomā — Eiropas perspektīva.
Informācijas resursi Polijas oficiālajai statistikai.
Metodika sociālās attīstības veicināšanai saistībā ar vojevodistes sociālās politikas stratēģijas īstenošanu.
reģioni

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
56,186.34 PLN
Līguma galīgā vērtība
65,000.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ALDEO Sp. z o.o./ AKME Krzysztof Pikor (wykonawcy występujacy wspólnie)
Pasta adrese: ul. Czachowskiego 34
Pilsēta: Radom
Pasta indekss: 26-600
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.