Publications Office of the EU
Francija-Boussy-Saint-Antoine: Dažādi pārtikas produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Boussy-Saint-Antoine: Dažādi pārtikas produkti

  • Publicēts
    01/04/2022
  • Termiņš
    13/05/2022
  • Atcelts
    17/06/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
ville de Boussy Saint Antoine
Izpildes vieta
NUTS code: FR France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15800000 Dažādi pārtikas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,800,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,386,187.28 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-05
Apraksts

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://achats-franciliens.safetender.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/05/2022 12:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.