Publications Office of the EU
Francija-Angulēma: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Angulēma: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi

  • Publicēts
    03/07/2018
  • Termiņš
    14/08/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/08/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Centre hospitalier Angoulême
Izpildes vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
9
Piedāvājuma atsauces numurs
2018-E-22
Apraksts

La présente consultation a pour objet des prestations de transports de patients, pour les établissements composants le Groupement hospitalier de territoire de Charente.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Centre hospitalier d'Angoulême
Pasta adrese: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Pilsēta: Angouleme Cedex 9
NUTS kods FRI31
Pasta indekss: 16959
Valsts: FRA
Kontaktpersona: M. Roger Stéphane
Galvenā adrese: http://www.ch-angouleme.fr/
Elektroniski:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/08/2018 14:00
Pircēji
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.