Publications Office of the EU
Koku, krūmu, augu izvākšana, pļavu pļaušana, kūdrāju pļaušana, retu augu vietu aizsardzība Polesku nacionālajā parkā 2025. gadā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Koku, krūmu, augu izvākšana, pļavu pļaušana, kūdrāju pļaušana, retu augu vietu aizsardzība Polesku nacionālajā parkā 2025. gadā

  • Piešķirts
    22/10/2025
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Poleski Park Narodowy
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL811 Bialski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77000000 Lauksaimniecības, mežsaimniecības, dārzkopības, akvakultūras un biškopības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
171,509.80 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

1. laukaugu aizvākšana bez biomasas aizvākšanas (22,33 ha) 2. laukaugu aizvākšana ar biomasas aizvākšanu (4,55 ha) 3. pļavu un zālāju pļaušana ar nopļautās biomasas aizvākšanu (8,59 ha) 4. koku un krūmu aizvākšana ar biomasas aizvākšanu (2,75 ha) 5. svešzemju sugu medības (0,14 ha) 6. svešzemju sugu koku un krūmu aizvākšana (2,85 ha)

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
171,509.80 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Pasta adrese:
Pilsēta: Sobibór
Pasta indekss: 22-200 Włodawa
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.