Publications Office of the EU
Ekonomiskās, sociālās un vides informācijas vākšanas pakalpojums Spānijas lauku saimniecību ilgtspējas datu tīklam (2025–2027). - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ekonomiskās, sociālās un vides informācijas vākšanas pakalpojums Spānijas lauku saimniecību ilgtspējas datu tīklam (2025–2027).

  • Publicēts
    13/10/2025
  • Termiņš
    27/10/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/11/2025
  • Piešķirts
    14/07/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Junta de Contratación del Ministerio de Agricultura, Pesca y Alimentación
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
17,410,080.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
20250000177E
Apraksts

Saskaņā ar to, kas noteikts īpašo administratīvo klauzulu specifikācijās, tehniskajās prasībās un budžetā, kā arī tā pielikumos.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/11/2025 10:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Otros distintos del precio.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 21
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Precio.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 49
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Juicios de valor.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Paredzamā vērtība
17,410,080.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ARELA SOLUCIÓNS, SOCIEDADE COOPERATIVA GALEGA Y 6 MAS EN COMPROMISO DE UTE
Pasta adrese:
Pilsēta: SANTIAGO DE COMPOSTELA
Pasta indekss: 15890
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.