Publications Office of the EU
Tādas papīra atkritumu, kartona, metāla, plastmasas un STICLA šķirošanas darbības deleģēšana, ko atsevišķi savāc BUCHAREST MUNICIPLE 4. nodaļas rindā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Tādas papīra atkritumu, kartona, metāla, plastmasas un STICLA šķirošanas darbības deleģēšana, ko atsevišķi savāc BUCHAREST MUNICIPLE 4. nodaļas rindā

  • Publicēts
    09/09/2024
  • Termiņš
    21/10/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/10/2024
  • Piešķirts
    16/12/2025
  • Šodien
    07/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
20,712,120.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
19,044,380.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
4316422/2024/19
Apraksts

Bukarestes 4. sektors atrodas paātrinātā pilsētu, ekonomiskās un sociālās attīstības procesā, un iedzīvotāju skaita pieaugumam un teritoriālajiem ierobežojumiem ir vajadzīgi pielāgoti pasākumi, lai nodrošinātu sabiedriskās sanitārijas vajadzības nolūkā uzturēt normālu dzīves līmeni. Termins “līgums, ar kuru deleģē pakalpojuma pārvaldību” šīs dokumentācijas noteikumu izpratnē nozīmē sabiedrisko pakalpojumu līgumu, kas definēts Likumā Nr. 98/2016. Piešķiršanas procedūra ir atklāts tiešsaistes konkurss, un tā beigsies ar līguma noslēgšanu, ar kuru uz pieciem gadiem deleģēs sanitārijas pakalpojumu pārvaldību. Dienu skaits, līdz kurām var pieprasīt paskaidrojumus pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa: 18 dienas. Precizējumi, kas pieprasīti pēc šā termiņa, vairs netiks ņemti vērā. Līgumslēdzēja iestāde skaidri un pilnīgi atbild uz visiem pieprasījumiem sniegt paskaidrojumus/papildu informāciju 11. dienā pirms piedāvājumu iesniegšanai noteiktā termiņa.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.e-licitatie.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.e-licitatie.ro
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/10/2024 14:00
Piešķiršanas metode
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Paredzamā vērtība
20,712,120.00 RON
Līguma galīgā vērtība
19,044,380.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SOLID WASTE OPERATION
Pasta adrese:
Pilsēta: Popesti-Leordeni
Pasta indekss: 077160
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.