Publications Office of the EU
Ungārija-Siófok: Banku pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungārija-Siófok: Banku pakalpojumi

  • Publicēts
    15/06/2013
  • Termiņš
    24/06/2013
  • Piešķirts
    08/08/2013
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Izpildes vieta
NUTS code: HU232 Somogy
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66110000 Banku pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
674,000,000.00 HUF
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
674,000,000.00 HUF
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Pasta adrese: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1055
Valsts: HUN
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
674,000,000.00 HUF
Līguma galīgā vērtība
674,000,000.00 HUF
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Pasta adrese: Lechner Ödön fasor 9.
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1095
Valsts: HUN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.