Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    10/12/2015
  • Publicēts
    16/02/2016
  • Termiņš
    14/03/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/03/2016
  • Piešķirts
    28/06/2016
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Subdirección General de Servicios Penitenciarios de la Secretaría General de Instituciones Penitenciarias
Izpildes vieta
NUTS code: ES61 Andalucía
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,078,026.44 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
961,385.43 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
020120150279
Apraksts

Servicio de mantenimiento integral en los establecimientos penitenciarios de Almería, Jaén, CIS de Almería, UAR Hospital Provincial de Almería y UAR Hospital Princesa de España de Jaén.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/03/2016 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,078,026.44 EUR
Līguma galīgā vērtība
961,385.43 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Construcciones Iniesta, S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.