Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Prāga: Pārvietošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Čehijas Republika-Prāga: Pārvietošanas pakalpojumi

  • Paziņots
    10/10/2013
  • Publicēts
    01/08/2014
  • Termiņš
    22/09/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/09/2014
  • Piešķirts
    03/11/2014
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Izpildes vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98392000 Pārvietošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
80,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
75,108,400.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
1A1053
Apraksts

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Veřejné zakázky s.r.o.
Nacionālais reģistrācijas numurs: 26726050
Pasta adrese: Na Hutích 661/9
Pilsēta: Praha 6
Pasta indekss: 160 00
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Veřejné zakázky s.r.o.
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/09/2014 10:00
CPV kods
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
80,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
75,108,400.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: HrubyMOVING s.r.o.
Pasta adrese: Kostelecká 879
Pilsēta: Praha 9-Čakovice
Pasta indekss: 196 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.