Publications Office of the EU
Skrūvju stiprinājuma gredzenu iegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Skrūvju stiprinājuma gredzenu iegāde

  • Publicēts
    26/06/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Atcelts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34946100 Dzelzceļa sliežu ceļu būves materiāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
264,000,000.00 HUF
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR000442752024
Apraksts

Lai veiktu MÁV Pálya Operational Zrt. ekspluatētā dzelzceļa sliežu ceļu tīkla atjaunošanas un apkopes darbus, ir jāiegādājas tehniskajām prasībām atbilstoši skrūvju bloķēšanas gredzeni par neto summu 264 000 000 HUF (plānotie 1,255 000 gab.) ar neto izņemšanas pienākumu 185 000 000 HUF (plānotie 878 500 gab.). Līgumslēdzēja iestāde iesniedza dokumentos norādīto daudzumu statistikas informācijas veidā, un faktiski pieprasīto produktu daudzums pēc līguma noslēgšanas var atšķirties no tā, kas norādīts attiecībā uz pamatlīgumu, kura pamatā ir vērtība.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000442752024/reszletek
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000442752024/reszletek
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/07/2024 12:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Nettó ajánlati ár (Ft)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100
Paredzamā vērtība
264,000,000.00 HUF
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.