Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Publicēts
    17/03/2025
  • Termiņš
    17/04/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/04/2025
  • Piešķirts
    22/07/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45313100 Lifta ierīkošana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
93,432.90 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
4610_EU_170425
Apraksts

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.meinauftrag.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.meinauftrag.rib.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/04/2025 09:30
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: nur Preis
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
93,432.90 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PaulSchaab Elevator GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Dettingen an der Erms
Pasta indekss: 72581
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.