Publications Office of the EU
Spānija-Fuenlabrada: Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Fuenlabrada: Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri

  • Publicēts
    31/12/2021
  • Termiņš
    08/02/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/03/2022
  • Piešķirts
    20/04/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Izpildes vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
18100000 Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,062,063.58 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
632,336.25 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
4
Piedāvājuma atsauces numurs
PA SUM 22-006
Apraksts

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q2801276C
Pasta adrese: Camino del molino, 2
Pilsēta: FUENLABRADA
NUTS kods ES30
Pasta indekss: 28942
Valsts: ESP
Galvenā adrese: www.madrid.org
Elektroniski:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/03/2022 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.