Publications Office of the EU
Grieķija-Tripole: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Grieķija-Tripole: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

  • Piešķirts
    01/12/2014
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
78,601.76
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
209,583.21 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Apraksts

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
CPV kods

15000000 - Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

15500000 - Piena produkti

15810000 - Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas

15800000 - Dažādi pārtikas produkti

15200000 - Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis

15330000 - Pārstrādāti augļi un dārzeņi

15300000 - Augļi, dārzeņi un saistītie produkti

15890000 - Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti

03000000 - Lauksaimniecības, saimniecības, zivsaimniecības, mežsaimniecības un saistītā produkcija

15110000 - Gaļa

15100000 - Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
78,601.76
Līguma galīgā vērtība
209,583.21 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Pasta adrese:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts: GRC
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.