Publications Office of the EU
“Profesionālo veļas mazgāšanas iekārtu piegāde un uzstādīšana saskaņā ar līgumu №BG-RRP-11.010-0032-C01, lai finansētu ieguldījumu “Būvdarbu būvniecība un iekārtu un mēbeļu piegāde nolūkā pārveidot Maria Luisa veco ļaužu pansionātu Svishtov pilsētā” - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

“Profesionālo veļas mazgāšanas iekārtu piegāde un uzstādīšana saskaņā ar līgumu №BG-RRP-11.010-0032-C01, lai finansētu ieguldījumu “Būvdarbu būvniecība un iekārtu un mēbeļu piegāde nolūkā pārveidot Maria Luisa veco ļaužu pansionātu Svishtov pilsētā”

  • Publicēts
    22/07/2025
  • Termiņš
    25/08/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/08/2025
  • Piešķirts
    12/10/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ОБЩИНА СВИЩОВ
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG321 Велико Търново
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42716000 Veļas mazgāšanas, ķīmiskās tīrīšanas un žāvēšanas iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
511511
Apraksts

1. “Profesionālo veļas mazgāšanas iekārtu piegāde un uzstādīšana saskaņā ar līgumu №BG-RRP-11.010-0032-C01, lai finansētu ieguldījumu “Būvniecība un iekārtu un mēbeļu piegāde, lai pārveidotu Maria Luisa veco ļaužu pansionātu Svishtov pilsētā”. 2. Līguma priekšmeta apraksts: Līguma priekšmets ietvēra šādu profesionālo mazgāšanas līdzekļu piegādi un uzstādīšanu Maria Luisa veco ļaužu mājai Svishtovā: Netīrās veļas ratiņi – 6 gab. Rūpnieciskās veļas mazgājamās mašīnas ietilpība 28-32 kg. – 1 rūpnieciskais žāvētājs ar ietilpību 27,5–30,5 kg. – 1 profesionāls gludināmais galds ar profesionālu gludekli – 1 profesionāls kalandrs – 1. Detalizētas veiktspējas prasības atbilst tehniskajai specifikācijai, kas ir iepirkuma procedūras dokumentācijas neatņemama sastāvdaļa.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/511511
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/511511
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/08/2025 13:00
Piešķiršanas metode
Икономически най-изгодната оферта за участие в настоящата поръчка ще бъде определена въз основа на критерий „Най-ниска цена”.
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: КЛАСИКО ЕООД
Pasta adrese:
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1618
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.