Publications Office of the EU
Dānija-Odense: Mēbeles - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dānija-Odense: Mēbeles

  • Publicēts
    23/09/2022
  • Termiņš
    20/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/10/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Izpildes vieta
NUTS code: DK031 Fyn
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK031 Fyn
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39100000 Mēbeles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,000,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Nacionālais reģistrācijas numurs: 29575746
Pasta adrese: Blangstedgårdsvej 4
Pilsēta: Odense
NUTS kods DK031
Pasta indekss: 5220
Valsts: DNK
Kontaktpersona: Thomas Falslund Kjeldsen
Galvenā adrese: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/10/2022 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
8,000,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.