Publications Office of the EU
Nīderlande-Hāga: Biroja personāla nodrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Hāga: Biroja personāla nodrošināšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    01/06/2016
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79621000 Biroja personāla nodrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
429,969.84
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
429,969.84 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
853131636 / 4600121596 sr ICT Engineer
Apraksts

853131636 / 4600121596 sr. ICT Engineer.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
429,969.84
Līguma galīgā vērtība
429,969.84 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Harvey Nash
Pasta adrese: Postbus 1768
Pilsēta: Maarssen
Pasta indekss: 3600 BT
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.