Publications Office of the EU
Polija-Sieradz: Dažādi pārtikas produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Sieradz: Dažādi pārtikas produkti

  • Publicēts
    05/11/2016
  • Termiņš
    14/12/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/12/2016
  • Piešķirts
    30/12/2016
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gmina miasto Sieradz
Izpildes vieta
NUTS code: PL714 Sieradzki
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL714 Sieradzki
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15800000 Dažādi pārtikas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
159,286.81 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
8
Piedāvājuma atsauces numurs
WOR-Z.271.44.2016
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gmina Miasto Sieradz
Nacionālais reģistrācijas numurs: 827-22-37-737
Pasta adrese: pl. Wojewódzki 1
Pilsēta: Sieradz
NUTS kods PL116
Pasta indekss: 98-200
Valsts: POL
Kontaktpersona: Jowita Olczyk
Galvenā adrese: www.sieradz.eu
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/12/2016 11:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.