Publications Office of the EU
Polija-Vroclava: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Vroclava: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    12/04/2023
  • Termiņš
    17/05/2023
  • Piešķirts
    04/07/2023
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
Izpildes vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
16,830.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
458,792.17 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
19
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP.242.189.2023
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest doposażenie Oddziału Ortopedii Dziecięcej. Opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzach asortymentowo - cenowych stanowiących załącznik nr 2A do SWZ i wykazach parametrów wymaganych i oferowanych stanowiących załącznik nr 2B do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety, tj. 19 zadań

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
Nacionālais reģistrācijas numurs: 8981816856
Pasta adrese: UL. BOROWSKA 213
Pilsēta: WROCŁAW
NUTS kods PL514
Pasta indekss: 50-556
Valsts: POL
Kontaktpersona: Anna Jurczak
Galvenā adrese: www.usk.wroc.pl
Elektroniski:
https://usk-wroc.logintrade.net
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.