Publications Office of the EU
Čehija-Prāga: Digitālie angiogrāfijas aparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Prāga: Digitālie angiogrāfijas aparāti

  • Publicēts
    23/03/2022
  • Termiņš
    30/05/2022
  • Piešķirts
    23/11/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Izpildes vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33111721 Digitālie angiogrāfijas aparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
50,489,256.20 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
48,805,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
VZ 30/2022
Apraksts

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kardiologického angiografického systému vč. stavebních úprav pro II. interní kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze včetně příslušenství, cla, dopravy, deinstalace a ekologické likvidace původního přístroje, instalace nového přístroje, uvedení do provozu, provedení funkční a přejímací zkoušky, provedení instruktáže dle příslušeného ustanovení zákona č. 89/2021 Sb. o zdravotnických prostředcích a předání dokladů, které se k dodávanému zboží či stavbě vztahují, zejména prohlášení o shodě a návod k obsluze v českém jazyce v tištěné i elektronické podobě, vč. záručního servisu v délce 2 let a pozáručního servisu v délce 8 let a dále dle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem smlouvy na dodávku přístroje a zhotovení stavby a servisní smlouvy, které tvoří přílohu těchto zadávacích podmínek č. 2.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=vfn
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
50,489,256.20 CZK
Līguma galīgā vērtība
48,805,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Siemens Healthcare, s.r.o.
Pasta adrese: Budějovická 779/3b
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 14000
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.