Publications Office of the EU
Norvēģija-Oslo: Interneta vai iekštīkla servera lietojumprogrammas izstrādes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Oslo: Interneta vai iekštīkla servera lietojumprogrammas izstrādes pakalpojumi

  • Publicēts
    19/05/2023
  • Termiņš
    21/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/06/2023
  • Piešķirts
    14/08/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Riksantikvaren
Izpildes vieta
NUTS code: NO Norge
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72422000 Interneta vai iekštīkla servera lietojumprogrammas izstrādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,000,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
23/01580
Apraksts

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Riksantikvaren
Nacionālais reģistrācijas numurs: 974 760 819
Pasta adrese: Dronningens gate 13
Pilsēta: OSLO
NUTS kods NO
Pasta indekss: 0152
Valsts: NOR
Kontaktpersona: Carl Anders Olsson
Galvenā adrese: www.riksantikvaren.no
Elektroniski:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/06/2023 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
2,000,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Dekode Interaktiv AS
Pasta adrese: Tollbugata 11, 2. etg
Pilsēta: Oslo
Pasta indekss: 0152
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.