Publications Office of the EU
Vācija-Marburga: Rīģipša darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Marburga: Rīģipša darbi

  • Publicēts
    27/01/2023
  • Termiņš
    07/03/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/03/2023
  • Piešķirts
    15/05/2023
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Izpildes vieta
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45324000 Rīģipša darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
415,890.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
500,214.84 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2023000358
Apraksts

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/03/2023 10:15
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
415,890.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
500,214.84 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Akudeck GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kirchhain
Pasta indekss: 35274
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.