Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE INTEGRATO DEI CENTRI DIURNI PER PERSONE CON DISABILITÀ PRESENTI SUL TERRITORIO DELL’AMBITO TERRITORIALE DI CANTÙ, NELLE SEDI DI CAPIAGO INTIMIANO E CERMENATE FACENTI PARTE DEL BACINO DI UTENZA DELL’AZIENDA SPECIALE CONSORTILE “GALLIANO” - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE INTEGRATO DEI CENTRI DIURNI PER PERSONE CON DISABILITÀ PRESENTI SUL TERRITORIO DELL’AMBITO TERRITORIALE DI CANTÙ, NELLE SEDI DI CAPIAGO INTIMIANO E CERMENATE FACENTI PARTE DEL BACINO DI UTENZA DELL’AZIENDA SPECIALE CONSORTILE “GALLIANO”

  • Piešķirts
    20/07/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Provincia di Monza e della Brianza
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITC4D Monza e della Brianza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85312000 Sociālie pakalpojumi bez izmitināšanas iespējām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,861,311.20 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ID346_2026
Apraksts

PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023 PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE INTEGRATO DEI CENTRI DIURNI PER PERSONE CON DISABILITÀ PRESENTI SUL TERRITORIO DELL’AMBITO TERRITORIALE DI CANTÙ, NELLE SEDI DI CAPIAGO INTIMIANO E CERMENATE FACENTI PARTE DEL BACINO DI UTENZA DELL’AZIENDA SPECIALE CONSORTILE “GALLIANO” ESPLETATA TRAMITE PIATTAFORMA TELEMATICA “ACQUISTI TELEMATICI” DI DIGITALPA S.R.L., CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGGIOSA SULLA BASE DEL MIGLIOR RAPPORTO QUALITÀ/PREZZO, AI SENSI DELL’ART. 108, COMMA 2 LETT. A) DEL D.LGS. 36/2023

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: DISCIPLINARE DI GARA
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: DISCIPLINARE DI GARA
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,861,311.20 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: COOPERATOVA SOCIALE SOCIETA' DOLCE SOCIETA' COOPERATIVA
Pasta adrese:
Pilsēta: BOLOGNA
Pasta indekss: 40133
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.