Publications Office of the EU
Čehija-Prāga: Uzkopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Prāga: Uzkopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    24/02/2020
  • Termiņš
    20/03/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/03/2020
  • Piešķirts
    25/05/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Správa železnic, státní organizace
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
47,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
55,517,169.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Poskytování služeb úklidu prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic, státní organizace.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://zakazky.szdc.cz
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/03/2020 09:01
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
47,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
55,517,169.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.