Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Lüdenscheid: Data-processing machines (hardware) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Lüdenscheid: Data-processing machines (hardware)

  • Foilsithe
    25/05/2018
  • Sprioc‑am
    03/07/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/07/2018
  • Bronnta
    06/08/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Märkischer Kreis
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30210000 Data-processing machines (hardware)
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
206,800.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
18-51-L-51
Cur síos

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Märkischer Kreis
Seoladh poist: Heedfelder Straße 45
Baile: Lüdenscheid
Cód NUTS: DEA58
Cód poist: 58509
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.maerkischer-kreis.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/07/2018 12:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.