Publications Office of the EU
Fhrainc, an-La Colle-sur-Loup: Tools - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-La Colle-sur-Loup: Tools

  • Foilsithe
    26/06/2018
  • Sprioc‑am
    03/08/2018
  • Bronnta
    25/09/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Commune de la Colle-sur-Loup
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
44510000 Tools
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
440,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
440,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
6
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Service commande publique
Seoladh poist: chemin du Canadel
Baile: La Colle-sur-Loup
Cód NUTS: FRL03
Cód poist: 06480
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.e-marches06.fr
Leictreonach trí:
https://www.marches-securises.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.