Publications Office of the EU
Pholainn, an-Łódź: Cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Łódź: Cleaning services

  • Foilsithe
    04/05/2022
  • Sprioc‑am
    30/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    30/05/2022
  • Bronnta
    21/06/2022
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zarząd Lokali Miejskich
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90910000 Cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
758,641.30 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,590,700.28 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
DZP.26.1.88.2022
Cur síos

świadczenie usług należytego utrzymania stanu sanitarno – porządkowego nieruchomości wraz z terenami przynależnymi na nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w 2022 r. dla nieruchomości Gminnych, Skarbu Państwa, prywatnych i współwłasnych w obszarze RON Wschód wymienionych w załączniku nr 1 do Umowy

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Zarząd Lokali Miejskich
Seoladh poist: al. Kościuszki 47
Baile: Łódź
Cód NUTS: PL711
Cód poist: 90-514
Tír: POL
Teagmhálaí: Jarosław Gąsiorek
Príomhsheoladh: www.zlm.lodz.pl
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
30/05/2022 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
758,641.30 PLN
Luach conartha deiridh
1,590,700.28 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Seoladh poist:
Baile: Łódź
Cód poist: 90-727
Tír: POL

Ainm oifigiúil: OŚRODEK AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SZKOLEŃ SP. Z O.O
Seoladh poist:
Baile: Łódź
Cód poist:
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.