Publications Office of the EU
Rialú an tseastáin ainmhithe - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Rialú an tseastáin ainmhithe

  • Foilsithe
    03/08/2026
  • Sprioc‑am
    04/09/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/09/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ville de Bordeaux
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRI12 Gironde
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85200000 Veterinary services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,130,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2026-HB-0009
Cur síos

Cuirfear an creat-chomhaontú chun feidhme trí fhoirmeacha ordaithe a eisiúint. Bronnfar gach beart ar leithligh. Tá na seirbhísí á rialú ag praghsanna aonaid. rialú daonra ainmhithe

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1857818
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1857818
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/09/2026 17:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

85200000 - Veterinary services

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

77000000 - Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services

85210000 - Domestic animal nurseries

90600000 - Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.