Publications Office of the EU
Pholainn, an-Poznań: Basic inorganic and organic chemicals - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Poznań: Basic inorganic and organic chemicals

  • Bronnta
    11/06/2015
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24300000 Basic inorganic and organic chemicals
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,000,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,601,000.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
907/3675/15
Cur síos

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników chemicznych, z prawem opcji, na okres 2 lat.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Not specified
Luach measta
7,000,000.00
Luach conartha deiridh
8,601,000.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Life Technologies Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Bonifraterska 17
Baile: Warszawa
Cód poist: 00-203
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.